Pánské sako na míru

U pánského saka Vám vždy nabídneme dvě jedinečné technologie: fused nebo full canvas. Unikátní know-how ve výrobním postupu umožňuje volbu nového způsobu zpracování, anebo tradiční italské řemeslné technologie nelepeného saka.

V moderní technologii - fused - jsou použity vnitřní lepící a výztužné materiály od špičkových výrobců. Druhý způsob vypracování nelepené technologie - full canvas - Vám umožní zažít jedinečný pocit vrcholného krejčovského zpracování s vysokým podílem ruční práce.

Vyzkoušejte revoluční technologie střihové konstrukce a technologie bez výstužných materiálů "soft" zpracování, které přináší dokonalý pocit komfortu.

Sportovní sako kombinuje soft technologii, měkké vypracování s ozdobnými detaily jako jsou kožené laty rukávu, užší tvar klopy nebo z části podšité vnitřní vypracování.

Pánské sako na míru Made to Measure nabízíme stejně jako ostatní oděvy ze 100% vlny či kašmíru od předních světových výrobců z Itálie: Ermenegildo Zegna, Loro Piana a Caccioppoli. Oblíbené jsou flanelové tkaniny s vyšším podílem kašmíru či ze super jemné australské vlny.
           
Novinky:

05.09.2017
Prezentace nových kolekcí podzim/zima 2017-18 od našich tradičních dodavatelů k dispozici. ... více zde
Newsletter: buďte s námi v kontaktu

 

Najdete nás:    
© 2021, atelier 66 s r.o. kontaktujte nás na alpiano@alpiano.cz nebo + 420 603 151 078 webdesign CC data