Formal, Casual a Protocol Collection

Nabízíme oděvy pro každou příležitost v členění FORMAL Collection - výrobky pro každodenní business využití, širokou nabídku CASUAL Collection výrobků nejen pro volný čas a špičkových oděvů PROTOCOL Collection pro všechny druhy společenských událostí.

Pánské obleky a dámské kostýmy pod značkou AL PIANO - vrcholné zpracování dokonale padnoucího oděvu pro celoroční využití, výběr špičkových vlněných materiálů a kašmírů. Speciální kolekce pro letní či zimní sezónu z nejlehčích látek na světovém trhu.

Pánské pláště a dámské pláště či kabáty AL PIANO - výrobky nejvyšší kvality zpracované z té nejkvalitnější a nejjemnější vlny, kašmíru, nebo hedvábí, zaručující ruční zpracování výrobku ve všech svých detailech.

Pánské košile a dámské halenky AL PIANO - rozsáhlý katalog střihů a detailů, vše vytvořeno na míru, široký výběr ušlechtilých tkanin.

Pánská saka a dámská blazerová saka AL PIANO sladěná do posledního detailu s kalhotou nebo sukní z materiálů výhradně italské výroby zaručující v kombinaci s luxusní technologií zpracování výroby oděv nejvyšší kvality.
           
Novinky:

05.09.2017
Prezentace nových kolekcí podzim/zima 2017-18 od našich tradičních dodavatelů k dispozici. ... více zde
Newsletter: buďte s námi v kontaktu

 

Najdete nás:    
© 2021, atelier 66 s r.o. kontaktujte nás na alpiano@alpiano.cz nebo + 420 603 151 078 webdesign CC data