Kolekce látek

Loro Piana nabízí více než 1500 variant látek od nejjemnějších ovčích vln, kašmíru a baby kašmíru, vikuňu až po nejjemnější hedvábí, kombinované s jiným vlákny.

Tasmanian se v Itálii stalo synonymem pro "světlé vlněné vlákno." Původně slovo označuje ostrov Tasmánie na jižním pobřeží Austrálie. V této kolekci se používá ta nejjemnější ovčí vlna merino. Kolekce se rozlišuje na Summer Tasmanina a Winter Tasmanian. Charakteristické pro tuto látku jsou odolnost, lehkost, komfort, stejně tak jako příznivé tepelné vlastnosti a malá mačkavost. Vhodné pro všestranné účely.

Zelander kolekce používá nejjemnější ovčí vlnu merino z Nového Zélandu, jež je výjimečně bílá. Příznačné je pro tuto látku lesklost, pružnost a pevnost. Zelander patří do rodiny látek velmi moderních, působících svěže a dynamicky, vždy plně komfortních. Určené jsou jak pro casual účely, pro chvíle klidu, stejně jako pro momenty, kdy chce člověk zazářit a být středem pozornosti. Látek z kolekce "Zelander" je radost se dotknout.

Wave je kolekcí látek s unikátním způsobem výroby. Kombinace trojmo tkané příze s nejjemnější ovčí vlnou merino (130´S) a hedvábí (600), jež je nejjemnějším vláknem na světě. Více než jiné látky jsou pak látky z kolekce Wave velmi pevné, nadstandardně odolné a velice dobře prodyšné.

Wish kolekce se skládá z vybraných vláken těch nejlepších 170´s australské vlny merino. Látky z kolekce Wish plné elegance, o které již nemusíte snít, ale stačí si ji jednoduše přát.

Cashmere Wish je kombinací nejjemnějšího kašmíru a 170´merino vlny. Různorodost obou materiálu je půvabnou kombinací: lehkost vlny a pevnost česané příze. Vyzkoušejte elegantní a neformální sako v jednom. Krása látky je šikovně kombinována s pohodlností.

Record Bale je limitovaná řada látek, které jsou jedinečné a vzácné jako klenoty. To nejlepší ze světové produkce. Každý rok kupuje Loro Piana to nejlepší ze sebrané ovčí vlny merino v Austrálii a na Novém Zélandu, kde se již tradičně produkuje ta nejvybranější vlna, kterou Loro Piana kupuje od roku 1997.

Zelander Flower představuje jedinečnou technologii, s jejíž pomocí Loro Piana získává elegantní pročištěné látky, blízké přírodě a přesto luxusní a moderní. Přírodně barvené látky získávají na své jedinečnosti barvením přírodními pigmenty. Fascinující barvy získává Loro Piana z vlašského ořech a borůvky, ale i z exotických zemí a rostlin jako jsou logwood (Haematoxylum campechianum), akácie katechová (Acacia Catechu) či indigovník (Indigofera).
           
Novinky:

05.09.2017
Prezentace nových kolekcí podzim/zima 2017-18 od našich tradičních dodavatelů k dispozici. ... více zde
Newsletter: buďte s námi v kontaktu

 

Najdete nás:    
© 2021, atelier 66 s r.o. kontaktujte nás na alpiano@alpiano.cz nebo + 420 603 151 078 webdesign CC data